EUR 1.9558
USD 1.8689
CHF 2.0762
GBP 2.3633
CNY 2.5757
you tube
mobile version

Паркинг автомат - новини

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 
 
Сградата на Балкантон няма да се събаря Сградата на Балкантон няма да се събаря 10:15 | 29.01.2025 | 432

Сградата ще запази досегашното си предназначение на административна, като предстои нейното саниране и реновация. В останалата част от парцела ще бъдат изградени няколко жилищни сгради, като проектът включва голям подземен паркинг, който да отговори на съвременните нужди за мобилност и удобство.

още
В Етиопия ще стоят най-голямото летище в Африка В Етиопия ще стоят най-голямото летище в Африка 16:11 | 14.08.2024 | 663

Разположено близо до Бишофту, на около 45 км от столицата Адис Абеба, летището ще има капацитет да обслужва 100 милиона пътници годишно и ще предоставя паркинг за 270 самолета, заяви на пресконференция главният изпълнителен директор Месфин Тасеф.

още
Фирми: Аутлет на Лидл, Летище София, Lion’s Head Фирми: Аутлет на Лидл, Летище София, Lion’s Head 12:11 | 25.04.2024 | 1066

СОФ Кънект, операторът на летище София и Главболгарстрой Холдинг поставиха началото на строителството на новия открит паркинг на летище София. Новият открит паркинг ще се простира на обща площ от 25 000 кв. м. и ще предостави на пътуващите близо 1000 паркоместа.

още
Одобрени са ценови промени на летищата във Варна и Бургас Одобрени са ценови промени на летищата във Варна и Бургас 07:05 | 04.04.2024 | 733

От 15 април 2024 г. се увеличава размерът на таксите за кацане, за паркинг при базиране, за обслужване на пътници и за сигурност. Въвежда се нов вид такса сигурност за въздухоплавателни средства, които не превозват пътници.

още
До четири пъти по-високи текси за хазарт До четири пъти по-високи текси за хазарт 07:05 | 20.12.2023 | 832

В Закона за корпоративното подоходно облагане се предлага данъкът върху хазартната дейност за игрален автомат в игрална зала и игрално казино, съответно всяко игрално място от него - да нарасне от 500 на 800 лева на тримесечие. 

още
13 млн.лв. за ремонт на ферибота във Варна 13 млн.лв. за ремонт на ферибота във Варна 15:10 | 27.11.2023 | 583

В момента се провеждат 4 обществени поръчки, като се очаква до края на годината да бъдат сключени договорите. Те включват ремонт на външния паркинг на комплекса, вътрешната пътна мрежа, както и на най-важните сгради в комплекса.

още
Реновират покрития паркинг на Терминал 2 Реновират покрития паркинг на Терминал 2 15:07 | 16.11.2023 | 957

Проектът е на стойност близо 24.5 милиона лева и неговата реализация е от стратегическо значение за развитието на летището. Ремонтните дейности по четириетажния покрит паркинг на Терминал 2 ще започнат през 2024 г. и ще завършат за около година.

още
Изгражда се многоетажен паркинг до пазар "Ситняково" Изгражда се многоетажен паркинг до пазар "Ситняково" 09:07 | 19.07.2023 | 740

Проектът предвижда места за 160 автомобила, зала за събития, както и спортен комплекс с две фитнес зали и спортна площадка на покрива на съоръжението.

още
Буферен паркинг за 700 камиона край Дунав мост Буферен паркинг за 700 камиона край Дунав мост 10:55 | 05.06.2023 | 687

Досега тировете изчакваха да преминат ГКПП "Дунав мост" по пътя Русе - Мартен и по международния булевард "България". Това затрудняваше, а на моменти блокираше движението, заради което русенци масово недоволстваха. 

още
Виена слага край на хаоса с тротинетките Виена слага край на хаоса с тротинетките 14:02 | 29.03.2023 | 702

Виена променя изцяло системата за даване под наем на електически тротинетки, за да сложи край на хаоса по тротоарите. Нова наредба, която влиза в сила от май тази година, забранява паркирането им на тротоара. Затова общината обособява паркинг зони за електрически тротинетки, които  ще гарантират  повече ред в целия град.

още
 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg